Події села - Косівський фотоальбомbrusturi~0.jpg
«Преображення Господнє», 2019 рікПереглядів: 114Храм «Вознесіння Господнього» в с. Брустури
DSCN0134.JPG
Чарівна природа подарувала Брустурам майстра слова Миколу ЯновськогоПереглядів: 399Відкрили меморіальну дошку рідні письменника син Олесь Миколайович і племінниця Оксана Іванівна.
DSCN0135.JPG
Меморіальна дошка Миколі Васильовичу ЯновськомуПереглядів: 378На знак великої поваги до письменника, на фасаді Брустурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирішили встановити меморіальну дошку.
Oleksa_Dovbush__Taiemnicya_sili__Rozgortka_obkladinki.jpg
«Олекса Довбуш. Таємниця Сили» Василя Карп’юка з Брустурів Переглядів: 32Перша книжка для дітей про легендарного карпатського опришка вийшла у видавництві Discursus. Книжка базується на трьох складових: це історичні джерела, зокрема, праці Володимира Грабовецького; народні перекази і легенди, зокрема, «Гуцульщина» Володимира Шухевича; і, звісно, авторська уява і досвід.

Василь Карп’юк родом із Брустурів Косівського району, а тому добре знає реалії гуцульського села, побуту і звичаї. Він з точністю відтворює картини гуцульського світу і природно моделює ті, які могли б мати місце в реальному житті Олекси Довбуша.
rozporyadok-bogosluzhin.jpg
Розпорядок богослужінь у храмі Вознесіння Господнього на страстний тиждень та ВеликденьПереглядів: 237Настоятель храму Василій Петращук
Yordan-v-Brusturah-2021.jpg
Йордан 2021 біля храму «Вознесіння Господнього» в с. БрустуриПереглядів: 28Фото: Павло Ванджурак
   
фото:6 сторінках1