Останні оновлення - Пара молода — Марія і Тарас Сорохан - Косівський фотоальбом


Натисніть, щоб побачити повний розмір
 
 

Пара молода — Марія і Тарас Сорохан

Прислав Роман Хромейчук

ostriy~6.jpg stadion~0.jpg para.jpg korovay.jpg dozvil.jpg
Оцінити це фото (Ще нема голосів)
Інформація про фото
Файл:para.jpg
Альбом:kosivart / Старі фото
Розмір файлу:274 КБ
долучення:Черв 10, 2021
Розміри:993x747 пікселів
Переглянуто:11 раз (а)
Посилання:http://www.kosivart.net/displayimage.php?pid=11671
Вибрані:Додати до Обраного

Коментар 1 до 3 від 3
Сторінка: 1

kosivart   [Черв 10, 2021 в 09:04]
Оксана Довгун: Сім'я Сороханів. Керівник, диригент, голова Москалівської Читальні Просвіти імені Івана Франка. А його голос і чарівні вуса! Пам'ятаємо, шануємо.
kosivart   [Черв 10, 2021 в 09:04]
Ірина Маман-Федорів: Яка ж гарна пара! Світла і вічна пам'ять! Тарас Іванович Сорохан — мій незабутній вчитель з хорового співу. Чудовий педагог, музикант. Саме від нього почалося моє зачарування українською піснею... Завжди був дуже тактовним і делікатним... Скільки теплих спогадів залишилося в пам'яті і в моєму серці! Царство небесне Вам, дорогий Тарасе Івановичу!
kosivart   [Черв 10, 2021 в 09:04]
Люба Балагурак: З великою приємністю і повагою завжди згадую наших рідних Тараса і Марію. Тараса Івановича знаю ще з часів навчання у музичній школі. Добрий, спокійний, толерантний до своїх учнів, усміхнений, з тонким почуттям гумору. А ще талановитий співак і диригент, активний будівничий культурного життя Косівщини! Тарас, Марія і їхні донечки — Леся і Улянка — це родина, де завжди гостей приймали з радістю, щедрістю, душевною теплотою, смачнющою їжею і випічкою! Чудова родина! А молода пара на світлині, як артисти, прекрасні! Світла і вічна пам'ять і Царство Небесне вашим батькам, Лесю і Улянко. Пам'ятаю і завжди поминаю у молитвах.

Коментар 1 до 3 від 3
Сторінка: 1